On-line založení s.r.o

Založíme pro Vás společnost s.r.o. on-line a pouze za poplatky státu, stanovené zákonem.
chci OBJEDNAT
pro nezávaznou poptávku

Proč si nechat založit společnost s.r.o. na klíč?

Založení společnosti s.r.o. není jednoduché.

Vyžaduje poměrně hodně papírování a jednání s úřady, což představuje pro začínající podnikatele často velkou překážku. Díky založení s.r.o. na klíč se všem těmto nepříjemným administrativním povinnostem vyhnete, ušetříte čas, nervy i peníze. Díky našim zkušenostem bude založení Vaší nové společnosti hračkou.
dokumenty

Vyřídíme za Vás všechny formality.

Zajistíme sepsání zakladatelské listiny, či společenské smlouvy, splacení základního kapitálu i zápis společnosti do obchodního rejstříku. A to vše vás nebude stát ani korunu navíc. Založení s.r.o. na klíč je zcela bezplatné, jediné, co je třeba uhradit jsou povinné poplatky státu. Zajistíme pro Vás i virtuální sídlo Vaší nové společnosti na prestižní adrese na Praze 9. Vy se nebudete muset o nic starat, vše zařídíme rychle a spolehlivě za Vás.

Kdy mám uvažovat o založení společnosti na klíč?

Chcete ušetřit čas
Chcete se vyhnout byrokracii

Založení s.r.o. - cena

Založíme pro Vás společnost s.r.o. pouze za poplatky státu stanovené zákonem – náklady na založení s.r.o jsou tedy
7890 Kč + DPH. Objednejte si tuto službu z pohodlí domova již dnes.
OBJEDNAT

Proč svěřit založení s.r.o. právě nám?

s.r.o na klíč

Vaši novou s.r.o. založíme na klíč, přesně podle vašich představ.

Jednoduchost

Vše vyřídíte online z pohodlí domova.

Sídlo v Praze

K nové s.r.o. si můžete zvolit naše virtuální sídlo v Praze.

Rychlost

Rychlé vyřízení obvykle do 7 pracovních dnů.

Bez úřadů

Žádná administrativa – vše vyřídíme za vás.

Jenom zákonné poplatky

Pokud založíte s.r.o. s námi, platíte pouze zákonné poplatky.

Jak to funguje

1.

Vyberete variantu a zaplatíte

Vyberete si variantu, vyplníte objednávkový formulář a zaplatíte fakturu.
2.

Vyplnění a podepsání dokumentů

Na email vám poté pošleme dokumenty, které nám podepsané zašlete zpět.
3.

Založení s.r.o.

Na nás je poté založení Vaší nové společnosti a její zápis do obchodního registru.

Přečtěte si, co o nás napsali naši klienti

Časté dotazy

Od roku 2014 je minimální výše základního kapitálu v případě společnosti s ručením omezeným 1 Kč. V případě, že bude ve společnosti více společníků, je nutné, aby každý z nich vložil do společnosti aspoň 1 Kč.


V případě dvou a více společníku je možné složit pouze 30 % z celkové částky a zbylou sumu uhradit do 5 let po založení. Je ale nutné si uvědomit, že společník ručí svým majetkem za závazky společnosti do výše nesplaceného vkladu. V případě jednoho společníka je nutné zaplatit základní kapitál ihned. 

U jednatele je tomu podobně jako u společníka. Navíc je nutné doložení trestní bezúhonnosti. U cizinců se pak trestní bezúhonnost dokládá i výpisem ze země jeho posledního, či trvalého pobytu. Takový výpis nesmí být starší než 3 měsíce od vystaven ke dni zápisu společnosti do obchodního rejstříku.


Živnostenský zákon neurčuje přímo postup, a tak finanční úřad akceptuje v rámci registrace volné živnosti jak označení všech oborů, tak i jejich konkrétní výběr.  Z toho vyplývá, že označením zvoleného oboru můžete podnikat v rámci celé živnosti, ale měli byste ji pak dodatečně úřadu ohlásit. Je třeba ovšem počítat s tím, že při označení všech oborů volné živnosti např. „Ubytovací služby“ na vás může přijít třeba kontrola z hygieny, i když vy budete fakticky podnikat pouze v poradenských službách. A platí to i opačně.  Pokud si označíte např. jen „Poradenské služby“, ale fakturovat budete i reklamní činnost, kterou nebudete mít ohlášenou, nemusí vám pak úřad uznat náklady na tuto činnost. Vyplatí se proto zvážit, které obory budou finálně nejvíce odpovídat vámi vykonávané činnosti. 


Do obchodního rejstříku nejsou zapisovány jednotlivé živnosti. Je v něm zapsán pouze hlavní název. Jednotlivé typy oborů se pak zapisují pouze do živnostenského rejstříku. Ostatní živnosti jako např. řemeslné, koncesované atd. se zapisují do obchodního rejstříku v plném znění.


Společníkem (zakladatel, majitel) v s.r.o. může být svéprávná fyzická osoba, která dosáhla plnoletosti. Může jím být i právnická osoba. Společníkem může být i zahraniční právnická osoba a taktéž cizí státní příslušník bez povolení k pobytu v ČR. Je ovšem nutné doložit výpis ze zahraničního obchodního rejstříku, a to ověřený či apostilovaný, což může být i s ohledem na nutnost soudního překladu poměrně finančně nákladné.


U jednatele společnosti s ručením omezeným je tomu podobně jako u společníka. Navíc je ovšem nutné doložení trestní bezúhonnosti. U cizinců se pak trestní bezúhonnost dokládá i výpisem ze země jeho posledního či trvalého pobytu. Takový výpis nesmí být starší jak 3 měsíce od vystaven ke dni zápisu společnosti do obchodního rejstříku.


FAQ
Nabízíme virtuální sídla, virtuální trvalé bydliště, zajišťujeme založení s.r.o. na klíč i prodej ready-made společností.
© Copyright 2022 - Offirent - Made by Digiamo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram